Obiekt

Prezydencki Apartamenty  to wyjątkowo komfortowe i luksusowe apartamenty z widokiem na Morze Bałtyckie. Marynistyczne wykończenie i wyposażenie nawiązuje do nadmorskiego klimatu i otoczenia w którym się Państwo znajdziecie po przybyciu na miejsce. Przytulne pokoje zapewniają naszym gościom wypoczynek przez cały rok bez względu na pogodę i porę roku. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy kryty basen, jacuzzi, sauny, grotę solną oraz SPA. Z każdego miejsca w apartamencie rozciąga się przepiękny widok na Morze Bałtyckie, Przystań Rybacką, Park oraz cały Jarosławiec. Dzięki temu można poczuć nadmorską atmosferę jeszcze przed opuszczeniem apartamentu, a morze, jako pierwszy widok po przebudzeniu z pewnością na długo pozostanie w pamięci każdego naszego gościa i wprawi wszystkich w wyśmienity nastrój od samego rana.

Nasze apartamenty wyposaże są w:

Jak widać, w naszych pokojach goście nie mogą narzekać na brak udogodnień. Pełne wyposażenie i wyjątkowa iklimatyczna aranżacja wnętrz  – to wszystko czeka na Państwa w naszych urokliwych apartamentach. Są one nie tylko noclegiem, ale także miejscem komfortowego wypoczynku po całym dniu spędzonym na plaży, na spacerze lub na zwiedzaniu okolicznych atrakcji. Zaledwie kilka minut wystarczy, aby poczuć pod nogami piasek i usłyszeć szum fal bijących o brzeg. Decydując się na nasze apartamenty, wybierają Państwo nie tylko wyjątkowy komfort, ale także niepowtarzalną atmosferę i przeżycia estetyczne, które na długo zostaną w pamięci i zachęcą do kolejnych powrotów nad morze.

Apartament wschodni

Przepiękny widok na słońce, plażę i morze – to przede wszystkim oferuje apartament wschodni. Utrzymany jest w stylu marynistycznym, dzięki czemu cały czas czuć w nim nadmorski klimat. Wyjątkowa wypoczynkowa przestrzeń z pewnością zachwyci każdego gościa.

Apartament zachodni

Urokliwy apartament nad brzegiem morza to przede wszystkim rozciągające się z jego okien zapierające dech w piersiach widoki, wygodne wyposażenie przytulnych pokojów z kuchnią i łazienką oraz dogodna lokalizacja blisko morza znaki rozpoznawcze naszego obiektu.