GALERIA JESIENNA

Galeria JESIENNA

Osobom, które decydują się na urlop we wrześniu lub październiku, na ogół bardziej niż na stabilnej, słonecznej pogodzie zależy na prawdziwym wypoczynku – z dala od tłumów turystów i letniego gwaru, który charakteryzuje miejscowości turystyczne w sezonie.

Nie oznacza to, że Jarosławiec jesienią nie jest piękny. Wręcz przeciwnie. Nasze apartamenty otoczone są dużą ilością drzew, które oblewają się zapierająca dech w piersiach mieszanką pomarańczy, żółci i czerwieni, tworząc niepowtarzalny klimat złotej, polskiej jesieni. W takiej scenerii spacery będą jeszcze przyjemniejsze, nawet mimo niższych temperatur i mniej przyjaznej aury. W te mniej pogodne dni o wszystkie rozrywki zadbają także doskonale wyposażone pokoje.

Również sam Bałtyk pokazuje jesienią swoje inne oblicze – w jednej chwili może być przyjazny i spokojny, by za moment wzburzać się i tworzyć fale. Podziwiać można je zarówno z tarasu Apartamentów Prezydencki, jak i przekonać się o jego niepowtarzalnym uroku z bliska – aby dostać się na plażę naszym gościom wystarczy kilkuminutowa przechadzka.

Nasze obiekty

Baltic HousesSun Apartments

Kontakt

Prezydencki Apartamenty
Słoneczna 10a, 76-107 Jarosławiec
tel.: +48 885 801 809

Social media

2023 © Prezydencki Apartamenty

wykonanie: makaredo.pl