Apartament Wschodni

Poprzedni
Następny

Pokój dzienny (salon)

Estetyczne i nowoczesne wyposażenie, utrzymane w nadmorskim klimacie pozwoli szybko się u nas zadomowić i przyjemnie spędzić czas. W salonie, który stanowi niejako serce apartamentu, nie zabrakło zarówno miejsca do spożywania posiłków jak i komfortowej strefy relaksu. Nasi goście korzystać mogą z telewizora, konsoli do gier, odtwarzacza Blu-ray oraz sprzętu audio. Na terenie całego kompleksu dostępny jest również internet. Dwie duże sofy posiadają możliwość rozłożenia, tworząc cztery dodatkowe miejsca do spania.

Sypialnia

Zregenerowanie sił po całym dniu zwiedzania miasta będzie kluczowe dla całego pobytu, dlatego też nasz apartament posiada wydzieloną sypialnię z dużym łóżkiem. Od części dziennej oddziela ją szklana ściana, aby jednak podnieść poczucie intymności można dodatkowo zaciągnąć kotary. Pomieszczenie jest klimatyzowane, dzięki czemu nawet w czasie dusznych, letnich nocy nie będzie żadnych problemów z zaśnięciem. Duże okna sprawiają, że sypialnia jest niezwykle jasna, zapewniają również zapierający dech w piersiach widok na Morze Bałtyckie.

Łazienka

Urządzając łazienkę, chcieliśmy w pełni oddać nadmorski klimat naszej miejscowości, dlatego postawiliśmy w niej na połączenie klasycznej bieli i kafelków w naturalnym, szarym odcieniu. Dodatkowym udogodnieniem dla gości zamieszkujących wschodni apartament będzie wanna z funkcją chromoterapii* – stymulacja światłem o różnych kolorach może relaksować lub pobudzać. Dzięki obecności dużego okna, w trakcie kąpieli podziwiać można również uroki Jarosławca. Duży, żeberkowy grzejnik zapewni ciepło, można również suszyć na nim ręczniki lub bieliznę.

Kuchnia

Goście, którzy podczas pobytu w naszych apartamentach będą chcieli samodzielnie przygotowywać posiłki, znajdą w kuchni całe niezbędne wyposażenie. Lodówka z pojemnym zamrażalnikiem zadba o świeżość produktów, a nowoczesny ekspres w każdej chwili służyć będzie świeżą kawą. Ponadto do Państwa dyspozycji pozostaje również płyta indukcyjna z pochłaniaczem, zmywarka do naczyń, robot kuchenny i blender, a także niezbędna zastawa, sztućce, garnki i inne kuchenne przybory, które pomocne będą w przygotowaniu domowych obiadów.

* – element wyposażenia dostępny wyłącznie w apartamencie wschodnim